Теплоенергетика


2

ЕНМ

«Енергетичний менеджмент»

Випускники отримають теплотехнічну, електротехнічну та економічну підготовку. Вони вивчатимуть передові технологічні рішення у сфері енергетики, зокрема складові інтелектуальних енергетичних систем, підготовлені до роботи в різних галузях економіки, пов’язаних з енергетикою, можуть бути фахівцями в енергозабезпеченні, енергопостачанні та займатись енергомаркетингом на посадах державних службовців з енергетичного менеджменту, працювати в енергогенеруючих та енергопостачальних компаніях, проводити енергетичний аудит підприємств усіх галузей промисловості нашої держави, здійснювати аналіз енергоспоживання та розробляти енергетичні плани виробництв та фірм, на яких ці виробництва зорганізовані.

ТП

«Теплоенергетика»

Випускники одержують фундаментальну наукову і практичну підготовку у сфері проектування та експлуатації систем тепло- та енергопостачання.

Випускники інженери-теплоенергетики широкого профілю успішно працюють на підприємствах будь-якого напряму, зокрема на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, в галузі чорної та кольорової металургії, в сфері машинобудування, у вугільній, хімічній, нафтогазовій галузях, теплових електростанцій, тощо.

ТЕС

«Теплові електричні станції»

Випускники вивчають процес виробництва електроенергії на теплових та атомних електростанціях, принципи роботи обладнання станцій, основи вимірювання та автоматизації теплоенергетичних процесів, проектування котельних установок, парових турбін, принципи економіки, організації та управління підприємства.

Випускники працюють у тепломонтажних трестах в якості майстрів, операторів котлів та турбін; у районних енергетичних управліннях; в проектних організаціях у якості конструкторів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Факультет: КІТАЕР

Адреса:        м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2,

кабінет — 2.110

Тел.:             +38 (095) 924-58-80

+38 (093) 749-19-00

E-Mail:         elin.donntu@gmail.com

Завідувач:    Колларов Олександр Юрійович,

к.т.н., доцент кафедри.

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС У СЕБЕ!!!

ДО ТОГО Ж, ЩИРО РАДІ ПРОКОНСУЛЬТУВАТИ ВАС ЗА ТЕЛЕФОНОМ, АБО ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ НАШОЇ КАФЕДРИ.