Ліга КВК КІІ ДонНТУ

25 лютого в актовому залі Красноармійського Індустріального Інституту пройшла перша гра Ліги Клубу Веселих і Кмітливих КІІ ДонНТУ. У відбірковому турі взяли участь не тільки команди двох ВНЗ, а й запрошені студенти ліцею «Надія». Всі команди показали високий рівень підготовки та подарували глядачам море сміху та позитивних емоцій.
Не пропустили цей захід і студенти нашого факультету. Збірна КІТАЕР «220 вольт» показала, що студенти ДонНТУ вміють добре і якісно жартувати. Поспілкувавшись з капітаном команди Владиславом Оленичем ми дізналися, як команда відчувала себе перед виходом: «Перед выходом на сцену я очень переживал за наше выступление. Моя команда держалась молодцом, они были спокойны и уверены в себе, а меня сильно трусило из-за страха, потому что было мало репетиций, но когда мы вышли на сцену страх прошёл и прилив адреналина добавил уверенности себе. Мне понравилось, что мой факультет придумал кричалки в поддержку нашей команды за что им большое спасибо. Спасибо «командам-противникам» за помощь как за сценой, так и в зале такая дружеская атмосфера тоже помогает.»

І все ж, не дивлячись на всі переживання капітана команди, «220 вольт» зайняли перше місце в загальному заліку за трьома етапами відбіркового туру Ліги КВН КІІ ДонНТУ з чим факультет КІТАЕР і весь Донецький національний технічний університет їх вітає.
Ми бажаємо успіхів нашій команді у півфіналі, який, пройде 10 березня в актовому залі КІІ ДонНТУ о 13:00.

Приходьте підтримати свою команду! Артистам потрібні глядачі, вони стараються для вас!

«220 Вольт», ваш факультет з вами!