ДонНТУ зараз

Ось и завершився 2015 рік. Багато змін зазнав ДонНТУ за цей час. Між тим, це і перший рік перебування університету на території міста Красноармійска. Багато чого сталось за цей рік. Загалом, 20 травня 2015 року в ДК ШУ «Покровське» відзначили свій день народження факультет КІТАЕР.

1
Скільки ж років виповнилося нашому факультету?
Складно сказати, так як у листопаді цього року він утворився з факультету Комп’ютерних інформаційних технологій і автоматики, який діє з 1977 року і факультету радіотехніки, відкритого в 1997 році.
За два дні до цього, а саме 18 травня, був проведений квест серед спеціальностей факультету, таких як СУА, ТКС, АУП та ЕЛС. Участники квесту перевіряли свої знання з исторії факультету та своїх спеціальностей. Організатором була Жувовська Д.О.
В організації квесту був задіяний, не тільки, деканат, а й бібліотека, буфет та більша частина ВУЗу, а також 2 парки м. Красноармійська.
Цей квест допоміг студентам зблизитися, навчив працювати у команді. Після нього у студентів залишилися лише гарні спогади, не дивлячись на втому.

2

4
6
7На концерті переможці квесту, а саме спеціальність ЕЛС, були нагороджені призами від спонсорів. Окрім творчих номерів, які підготували студенти усіх курсів, лунали привітання від керівництва факультету. Але самим очікуваним був конкурс від проректора з науково-педагогічної роботи Воропаєвой В.Я. «+1 бал до екзамену», який дістався вмілому гітаристу Вакареву Кирилу.

8

9

10

13

14

15

16

17I ось Перше вересня! До університету прибули першокурсники. Саме їм довелось відстоювати честь у Дебюті Першокурсника. На ньому студенти КІТАЕР показали своє вміння співати, танцювати та грати в КВН. Щоб підтримати своїх товаришив, студенти намалювали плакати, та аплодували їм з залу.

18
Доречі, саме команда ФКІТАЕР відзначилась спільною формою своїх гравців, за що і отримала нагороду.

20

F_X3NmEI0bE
21

 

Але не тільки цим можуть похвалитись наші студенти. Вони ще й чудові спортсмени. Першокурсник Іванов Влад відразу попав у збірну факультету з футболу, а його друзі-однокурсники грали і в волейбол, і в настільний теніс.
16 листопада 2015 року — перший в історії ВУЗу Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК» (телекомунікації, автоматика та комп’ютерно-інтегровані технології).

23
Для заходу мався потрійний привід:
• в цей день відзначається професійне свято радіо, телебачення та зв’язку.
• кафедрі автоматизації та телекомунікації виповнюється 55 років.
• отримання обладнання Phoenix Contact в рамках проекту ERASMUS + TATU (тренінги за технологіями автоматизації для України)».
Метою проведення форуму стала популяризація технічної та ІТ-освіти в регіоні, а також встановлення зв’язків між студентами та потенційними роботодавцями. У заході взяли участь представники виробництв і компаній, з якими у ДонНТУ було налагоджено співпрацю (ще з часу базування вузу в Донецьку).
Пройшла екскурсія в історію створення факультету, міжрегіональна науково-практична конференція молодих вчених, тематичні круглі столи, ярмарок вакансій. Також гостям продемонстрували нове обладнання.
А останнім змаганням 2015 року були змагання факультету з шахів.

24

25

 

Кіряєв Микита, студент ТКС-15, здобув третє місце і став наймолодшим призером змагання. На друге місце посів Стоян Евгеній, студент групи АУП-12, а честь стати першим шаховим чемпіоном факультету КІТАЕР ДонНТУ дісталася студенту групи ЕЛС-12, Лохману Владиславу.
Організатором цього змагання був Білянский Сергій, студент групи СУА-15.
Цей рік показав, що попри всі незгоди та біди, студенти ФКІТАЕР можуть відзначитись своїми дивовижними вміннями.